Zuzanna Rybarczyk

Specjalistka ds. Psiego Szczęścia, trenerka metody Tellington TTouch®

Hej, Kochani!

Nazywam się Zuza Rybarczyk i jestem Specjalistką ds. Psiego Szczęścia oraz wykwalifikowaną trenerką metody Tellington TTouch® (Practitioner Level 1) dla zwierząt towarzyszących, z największym skupieniem na czworonożnych kompanach. Uczę się o psach jeżdżąc na kursy i seminaria na całym świecie.
Swoją wiedzę zdobywałam w USA, Kanadzie, Anglii, Holandii, RPA, na Tajwanie, we Włoszech, w Austrii- nie ma dla mnie granic, jeśli chodzi o doszkalanie się i zdobywanie kolejnych umiejętności, by realizować swoją misję służenia zwierzętom i ich opiekunom w najlepszy możliwy sposób! 🙂

Więcej o mnie

Mieszkam w Kopenhadze, gdzie prowadzę firmę pet sittingową Studio High Paw!, jednak mimo to intensywnie działam również w Polsce, stopniowo wprowadzając metodę Tellington TTouch® do naszego kraju.

Obecnie studiuję również metody: Canine Flow® oraz Trust Technique®.

Swoje umiejętności i wiedzę z zakresu pracy z psami z problemami behawioralnymi zdobywam ucząc się od światowej klasy nauczycieli, takich jak m.in. Linda Tellington-Jones, Robyn Hood, Turid Rugaas i Amber Batson.

Spośród wszystkich metod, których się uczę, wybieram te, które intuicyjnie przemawiają do mnie najbardziej. Poza tym, postanowiłam bardzo mocno skupić się na pracy z psim opiekunem, przekazując mu wiedzę z zakresu mindfulness, fizyki kwantowej, świadomego oddechu, medytacji, przez co praca ta jest mocno nastawiona na działanie holistyczne, samorozwój. Dzięki temu inne elementy życia psiego rodzica mogą także ulec pozytywnym zmianom, a poprzez uzykanie większego stanu wewnętrznego spokoju- zachowanie psa może się niesamowicie zmienić na lepsze.

Moją misją jest uczenie opiekunów psów jak zostać najlepszym przyjacielem dla swojego czworonoga. Koniec z teorią dominacji, użyciem awersji i przemocy. Czas na podejście do psa w sposób na jaki w pełni zasługuje- pełen szacunku i bezwarunkowej miłości.

Wierzę, że każdy pies, każde zwierzę, trafia do nas nie przez przypadek i że w szczególności te wykazujące „trudne zachowania” mogą nas niezwykle wiele nauczyć. Oraz że, gdy zechcemy podjąć pracę nad danym problemem- pomoże nam to stać się lepszym człowiekiem.

Prowadzę swój kanał na YouTube, gdzie opowiadam między innymi o TTouch®, jak również dzielę się wskazówkami jak budować relację ze swoim psem opartą na empatii, zrozumieniu i przyjaźni.

Poza tym regularnie piszę artykuły dla portalu psy.pl.

Ukończone kursy oraz seminaria
Certyfikaty
Hobby

Poza psami, interesuję się psychologią ludzką, kocham podróże (najlepiej te bez konkretnego planu!), muzykę (tańcuję sobie swinga, uwielbiam śpiewać), skoki linowe, pracę nad samodoskonaleniem. Uwielbiam wyzwania, nowe doświadczenia i przygodę! Jestem kobietą typu „doświadczam, smakuję życia i tworzę dobro na świecie”.

Żyję tak, by inspirować innych i pokazywać, że też mają moc tworzenia i kreacji. Jestem wegetarianką nastawioną na eko życie, dbając o dobro innych stworzeń oraz naszej planety.

Chcesz zaprosić mnie do współpracy?

Menu