Kursy online

Relaksowanie psa przez masowanie

Celem tego kursu jest podzielenie się z Tobą podstawowymi informacjami dotyczącymi dotyku i masażu relaksacyjnego psa. Podczas kursu dowiesz się jaki jest cel i założenia masażu, a także jak ważną rolę w trakcie relaksacji odgrywa środowisko i opiekun. Zapraszamy Cię do zagłębienia się w temat dotyku i masażu, dzięki któremu pogłębisz swoją relację z psem. Masaż, jak sama nazwa wskazuje, ma odprężyć, rozluźnić odbiorcę, ale żeby to zrobić trzeba poznać nie tylko podstawy psiej anatomii, ale także uwzględnić okoliczności i sytuację, w której się znajdujemy. Jego założeniem jest oddanie się pozytywnym doznaniom, które mają zrelaksować psa i opiekuna.

„Rozpocznij przygodę z nosework”

To kurs, który ma na celu wprowadzenie psa i jego człowieka w świat poszukiwania zapachów. Za pomocą noseworku chcemy zwiększyć pewność siebie psa, umocnić więź na linii pies-opiekun, zapewnić psu świetną rozrywkę oraz zmęczyć go umysłowo (węszenie to nie taka prosta sprawa!). Kurs zawiera liczne wskazówki praktyczne, jak i zagadnienia teoretyczne. Od budowania wartości wybranego zapachu, przez rutynę startową, zagracone pomieszczenie, rozproszenia, linię z przedmiotów i wiele innych przejdziemy do przeszukań pomieszczeń, różnych pojemników, obszarów zewnętrznych oraz pojazdów. Każdy uczestnik pozna podstawy teorii zapachu, właściwości psiego nosa, dowie się czym jest ZWZ (zmiana w zachowaniu) oraz nauczy się lepiej odczytywać mowę ciała swojego czworonoga. Kurs podzielony jest na 6 modułów. Każdy z nich zawiera 7 lekcji, a dostęp do poszczególnych modułów udzielany jest co tydzień.

Kurs Transformacji cz.1: Kurs TTouch dla Psów

🐾 14 modułów opisujących ruchy TTouch, bandażowanie oraz koncepcję Spaceru w Zen
🐾 przykłady sesji TTouch oraz wykorzystanie metody w przypadkach zachowań lękowych, reaktywnych, u szczeniaków, psów starszych i w różnych dolegliwościach zdrowotnych
🐾 ponad 100 filmików instruktażowych
🐾 nieograniczony dostęp do materiałów!

Świadomy Grooming

To kurs skierowany zarówno do początkujących groomerów, jak również dla groomerów z długoletnim stażem, którzy chcą polepszać komfort swoich psich i ludzkich klientów, a także wzbogacić swoją wiedzę o elementy metody Tellington TTouch.

Kurs Transformacji Zachowania i Relacji z Psem

🐾 To, czego się nauczysz „w głowie się nie zmieści, ale w Sercu już tak”
🐾 Odkryjesz skarb, który pies przynosi do Twojego życia pod postacią „problemowego zachowania”
🐾Odnajdziesz wewnętrzny spokój poprzez praktykowanie ze swoim psem uważności, akceptacji i wdzięczności
🐾 Wyciszysz swój zabiegany umysł i zaprzyjaźnisz się z trudnymi emocjami – swoimi i swojego psa
🐾 Nauczysz się, jak holistycznie zaspokajać potrzeby swojego psa z poziomu ciała, emocji i duszy oraz jak pomagać psu regulować, a nie kontrolować swoje emocje
🐾 Poznasz niestandardowe podejścia do pracy z psem, o których nie dowiesz się na żadnym z innych kursów
🐾 Poznasz metodę Tellington TTouch w ponad 100-stu nagranych przeze mnie filmikach instruktażowych- jestem jedyną osobą, od której nauczysz się tej metody po polsku
🐾 Rozbudzisz swojego wewnętrznego szczeniaka, a poprzez to dokonasz transformacji swojego psa, siebie oraz wprowadzisz w swoje życie kolory, radość i magię! 
🐾 Otworzysz się na swoją intuicję i życie z poziomu Serca
🐾 Przekonasz się, że zarówno Ty, jak i Twój pies jesteście „skarbem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia” (cytat cudownej E. Stępnickiej!)

Kurs Transformacji cz.2: „Pies Moim Lustrem”

Kurs “Pies Moim Lustrem” jest częścią Kursu Transformacji.
(on również jest objęty powyższą zniżką do 22.05).
Celem tego kursu jest podzielenie się z Tobą ważnymi aspektami, które często są pomijane w kontekście “pracy behawioralnej” z psem, a które odkryłam, że są kluczowe, by dokonać prawdziwej transformacji swojego czworonoga. Zapraszam Cię do zgłębienia tych tematów – może być to bowiem przełom w pracy i życiu z Twoim psem.

Oprócz nieograniczonego czasu dostępu do platformy z filmikami, notatkami i zadaniami, otrzymasz wejście na 5 spotkań na żywo na ZOOM, w których będziemy podsumowywać każdy z modułów, dyskutować, dzielić się swoimi obserwacjami.

Menu