Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Wejrzenia w Siebie w Kontekście Pracy z Psem, Poznań, 22.02.2020

22 lutego @ 10:00 - 17:00

390PLN

WARSZTAT WEJRZENIA W SIEBIE W KONTEKŚCIE PRACY Z PSEM

Ten warsztat to spełnienie pewnego mojego marzenia, pewnej wizji i lat poszukiwań, eksperymentów i… wejrzenia w siebie. Mam wielką nadzieję, że otworzysz się na ten inny punkt spojrzenia na temat zagadnienia pracy ze swoim psem, gdzie odsuwamy na bok techniki treningowe i komendy, a gdzie największą wagę przykładamy do obserwacji psa, budowania relacji z nim oraz… do Ciebie.

Wiem, to może być straszne. Mało przyjemne i komfortowe, ale jeśli pragniesz prawdziwej zmiany w zachowaniu swojego psa, a ponadto w głębi serca marzysz o tym, by poczuć się lżej, radośniej, by w końcu nawiązać kontakt z samą sobą- ten warsztat jest dla Ciebie!

To, że psy przejmują nasze emocje i stres, wielu z nas już zauważa. Gdy wrócimy wkurzeni z pracy- nas pies zachowuje się wtedy zupełnie inaczej niż zazwyczaj. To samo, gdy się czymś zestresujemy czy z kimś pokłócimy.
Czy wiesz jednak, że tak naprawdę pies odbiera nasze myśli i uczucia na dużo głębszym poziomie i że nieprzepracowane emocje nienawiści, żalu, złości może wyrażać pod postacią agresji, lęku, czy innych tzw. „niepożądanych zachowań”? O tym nie mówi się jeszcze za wiele, ale metody i ludzi, w których studiuję, otwierają mi oczy na to zagadnienie, a ja intuicyjnie czuję, że przyszedł czas na to nowe spojrzenie na pracę ze zwierzętami.

Tak, to nie jest łatwe stawić czoła swoim odepchniętym emocjom, ale mówię Wam- warto!

Celem tego warsztatu jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni wolnej od oceniania, etykiet, szufladkowania. Przestrzeni, gdzie możecie otworzyć się na to nowe, nieznane i potencjalnie zmieniające życie doświadczenie, po którym zupełnie inaczej podejdziecie zarówno do swojego psa i jego zachowania, jak i samych siebie. Wesprzemy Cię w dokonaniu tego pierwszego, odważnego kroku.

***

PROGRAM WARSZTATU

Część 1 będzie zawierać zagadnienia takie jak:

– wykonaniu ćwiczenia „Pies jako nasze lustro” pozwalającego nam dostrzec ważne dla nas wskazówki w tym, jakie zachowanie nasz pies przejawia
– omówieniu wagi akceptacji i wdzięczności w naszym codziennym życiu,
– technikach metody Radykalnego Wybaczania mających na celu nauczenie się godzenia i wybaczania w sytuacjach konfliktowych, żeby żyć szczęśliwie bez noszenia „plecaka” z gniewem, nienawiścią, urazą i innymi emocjami, mogącymi wpływać również na zachowanie naszego psa,
– nabraniu dystansu do siebie, swoich problemów (w tym problemów z naszym psem) i trudnych dla nas sytuacji, a także dostrzeżenie w nich prawdziwego skarbu i ważnych lekcji,
– zabawach i ćwiczeniach, które będą miały na celu pokazanie Ci jak zaakceptować, a wręcz zaprzyjaźnić się z negatywnymi emocjami, których doświadczasz w swoim życiu.

Część 2 natomiast skupiona będzie na:

– omówienie jak wprowadzić większą uważność i stan obecności w relacji ze swoim psem,
– poznanie technik medytacyjnych, które możemy praktykować ze swoim czworonogiem,
– zapoznanie się z podstawowym ruchem na ciele psa wziętym z metody Tellington TTouch, dzięki którym możemy rozluźnić napięcia u psa oraz dodać wsparcia w trudnych momentach jemu oraz sobie,
– wykład o tym, jak dzięki obserwacji postawy i reakcji na dotyk możemy wykryć u psa potencjalne napięcia i urazy.

Dodatkowo stworzymy przestrzeń do zadawania pytań, rozwijających dyskusji, dzielenia się książkami i źródłami wspierającymi dalszy Twój rozwój.

***
DATA & CENA

22.02.2020 (sobota), w godzinach 10:00-17:00
Inwestycja w siebie i psa: 390 zł (zawiera dyplom uczestnictwa, obiad, przekąski i napoje)

***
ZGŁOSZENIA

Warsztaty odbędą się przy minimum 8 zgłoszeniach.
Odbędzie się on w przepięknym miejscu otoczonym lasem i ciszą, adres to:
DOG TOK – Szkoleniowy Raj Bure, 62-250 Czerniejewo k. Poznania.

Prosimy o przesyłanie zaliczki w wysokości 190 zł do 1.01.2020, a resztę kwoty (200 zł) do dnia 22.01.2020. Numer konta zostanie podany wkrótce.

Zgłoszenia zbieramy mailowo na:
[email protected]

Szczegóły

Data:
22 lutego
Czas:
10:00 - 17:00
Koszt:
390PLN
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/435773177316741/

Organizator

DOG TOK- Szkoleniowy Raj
Menu