Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TTouch – odkryj nową jakość relacji z psem, Gliwice, 1-2.02.2020

1 lutego - 2 lutego

Zapraszamy na seminarium teoretyczne oraz warsztaty praktyczne poświęcone metodzie TellingtonTTouch®, mającej na celu wspieranie terapii fizycznej i behawioralnej zwierząt towarzyszących.

Metodę TTouch opracowała, ponad 30 lat temu, słynna trenerka i nauczycielka – Linda Tellington-Jones. TTouch cieszy się popularnością na całym świecie, przede wszystkim ze względu na nieinwazyjność, łatwość wykonywania oraz wysoką skuteczność.

TTouch to metoda składająca się z elementów, takich jak: filozofia, ruchy na ciele, obandażowanie oraz m.in. praca na linach. TTouch jest nieoceniony w pracy z psami prezentującymi zachowania problemowe, zwiększa u nich poziom relaksu i jakości życia.

Seminarium „TTouch – odkryj nową jakość relacji z psem” skierowane jest zarówno do profesjonalistów jak i wszystkich psich opiekunów, którzy chcieliby wejść na wyższy poziom zaufania w relacji ze swoim czworonogiem. Zaprezentowane techniki mają na celu pomoc psom mającym problemy emocjonalne, by nauczyły się osiągać stan większej relaksacji, a tym samym miały szansę poprawić jakość i komfort życia.

Zuzanna Rybarczyk
Behawiorystka, pierwsza w Polsce wykwalifikowana trenerka metody Tellington TTouch® dla zwierząt towarzyszących. Szkoliła się m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoszech, RPA i na Tajwanie.
Zuza w swojej pracy z psami koncentruje się przede wszystkim na pomaganiu opiekunom w zostaniu najlepszym przyjacielem dla swojego czworonoga. Wierzy, że dzięki pracy nad budowaniem relacji z naszym psem sami stajemy się lepsi.

W Polsce Zuza prowadzi szkołę: „Psiaki w Zen – Tu i Teraz” oraz kanał na YouTube. Jest również autorką artykułów dla portalu psy.pl. Na co dzień mieszka w Kopenhadze, gdzie pracuje z ludźmi i ich psami.

Chcecie lepiej poznać Zuzę, odwiedźcie na YouTube kanał Zuzanna Rybarczyk:
https://www.youtube.com/channel/UC0CdeohIPXG5OUZtZv6mNtw

Ceny:
Seminarium teoretyczne: 400 zł (do końca grudnia) od 1 stycznia 600 zł
Pakiet: seminarium teoretyczne i warsztaty praktyczne: 650 zł (do końca grudnia) od 1 stycznia 800 zł

Ilość miejsc:
Seminarium teoretyczne: 40
Warsztaty praktyczne: 20

Zapisy: przez Messengera: https://www.facebook.com/JagodowyPies lub
mailowo: [email protected]
Kontakt tel. 577908899

Szczegóły

Start:
1 lutego
Koniec:
2 lutego
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/407590683243763/?active_tab=about

Miejsce

Gliwice
Menu